Gravimetrické dávkování

Gravimetrické šnekové dávkovače:

Gravimetrické dávkovače používají stejný základ jako volumetrické šnekové dávkovače. Gravimetrické odměřování je dosaženo pomocí instalace dávkovacího mechanismu na platformu, opatřenou tenzometry, nebo přímo na tenzometry pomocí vhodného rámu. Zařízení také obsahuje přesný A / D převodník a řídící box s mikroprocesorovou jednotkou. Řídicí software je přizpůsoben potřebám dané aplikace, ať už pro kontinuální odměřování nebo odměřování v dávkách.

Loss-in-weight dávkovače a dávkovací stanice:

Pre aplikácie extrúzie a compoundingu ponúkame dávkovacie zariadenia, založené na meraní úbytku materiálu. Loss-in-weight systémy sú vhodné pre stredné výkony (niekoľko sto kg/h). Ich výhodou je eliminácia vplyvu meniacej sa veľkosti častíc na presnosť.

Pro aplikace extruze a Compounding nabízíme dávkovací zařízení, založené na měření úbytku materiálu. Loss-in-weight systémy jsou vhodné pro střední výkony (několik set kg / h). Jejich výhodou je eliminace vlivu měnící se velikosti částic na přesnost.Zařízení může být tvořeno max. 8 gravimetricky dávkovači, s vlastními mezi-zásobníky, umístěnými v rámu nad společnou násypkou. Zařízení lze vybavit také míchací jednotkou na důkladnou homogenizaci směsi. Dávkování jednotlivých gravimetrických dávkovačů je zajištěno řídící jednotkou, ovládající elektropneumatické posuvné ventily na jednotlivých mezizásobníku. Řízení je prováděno gravimetrickou logikou, na základě odměřování úbytku dávkovaného materiálu z daného zásobníku.

 

Gravimetrické dávkování