Podtlaková ( vákuová ) doprava

 

Řešení pro jednoduché systémy až po komplexní centrální dopravy

Nabízíme vakuové sání velikostí od 1,5 do 70 l s integrovanou vakuovou pumpou resp. u větších jednotek s externí pumpou s bočním kanálem. Všechny nasávací jednotky jsou vybaveny filtrem (polyester) resp. filtračními vložkami se systémem automatického čištění odsávanou stlačeným vzduchem. Části sání přicházející do styku s materiálem jsou z nerezové oceli. Sání jsou řízeny elektronickou řídící jednotkou s nastavováním parametrů (pauza, doba sání) a signalizací alarmů.

Výhody nasávacím z naší nabídky zahrnují přizpůsobení na jednoduchou úrdžbu, filtr s optimalizovanou plochou, spolehlivost v provozu, snadná instalace, kompaktní design a modularita konstrukce, umožňující adaptaci na různé požadavky.

Nabídku doplňují venturi sání, pracující na principu stlačeného vzduchu, vhodné pro menší výkony do 40 kg / h, které představují spolehlivé a levné řešení při dopravě na vzdálenosti do 3 metrů.

Na základě Vašich požadavků umíme připravit také projekt centrálního rozvodu materiálu v hale pomocí systému s centrální pumpou (pumpami), filtrační jednotkou (několik druhů), cyklony a potrubními rozvody z nerezu, hliníkové slitiny a antistatických PUR / PVC hadic. Systémy jsou řízeny pomocí mikroprocesorových jednotek ve více variantách, s řazením FIFO nebo v sekvenci. K centrálnímu rozvodu materiálu dodáváme také sila, zásobníky a další příslušenství. Detailní informace Vám rádi poskytneme v případě zájmu.

Stránka výrobce ZDE

Podtlaková ( vákuová ) doprava