Vážící systémy

Dovolujeme si Vám nabídnout komponenty a systémy pro měření hmotnosti sil a zásobníků.

V našem sortimentu najdete kompletní nabídku součástí systémů vážení, umožňujících uživatelům sil a zásobníků přesný přehled o toku materiálu a stavu zásoby, přesné dávkování nebo kontrolu spotřeby

 

Pro potřeby vážení obsahu sil a zásobníků navrhujeme a nabízíme ověřené sestavy ve výhodných cenových podmínkách, se zárukou 24 měsíců. Skladbu komponent, včetně vyhodnocovací jednotky a případně softwaru, navrhneme přesně podle požadavků zákazníka. Většina standardně používaných komponent má dodací termín do 7 dní.

 

Obecně jsou pro sila a zásobníky používané 3 – 4 tenzometrické bloky s nosností podle rozsahu hmotnosti váženého síla, konstrukčního materiálu, místa instalace apod. V nabídce pro sila a zásobníky je několik druhů tenzometrů:

 

  • Tlakové tenzometry do 750 000 kg
  • Sloupové tenzometry do  60 000 kg
  • Střižné ( „shear beam“) tenzometry do 25 000 kg

 

Pro každý tenzometr je navržen instalační blok, zabezpečující správnou funkci, přesnost a stabilitu. Dále dodáváme kabeláž, propojovací skříňky, plošiny, tlakové snímače, široký sortiment zobrazovačů a různé doplňky podle přání. Nabízíme specializovaná řešení např. pro betonárky. Firemní software zastřešuje jakoukoliv aplikaci vážení nebo dávkování. Komponenty jsou vyrobeny z pozinkované oceli nebo nerezu. Většina tenzometrů je vhodná do prostředí s nebezpečím výbuchu (ATEX) a má certifikát Mezinárodní organizace legální metrologii (OIML).

Stránka výrobce ZDE