Přetlaková doprava

Pro dopravu velkých objemů nabízíme přetlakové dopravní systémy renomované dánské firmy Kongskilde. Kongskilde nabízí komplexní servis pro zákazníky, kteří potřebují vyřešit dopravu materiálu např. do sil, zásobníků, drtičů apod., nebo ze sil do menších zásobníků u strojů. Dále jsou v nabídce systémy odsávání ořezů z produkce fólií, papíru a jiných materiálů, a také odsávání hotových výrobků a jejich přeprava do zásobníků. Tyto systémy mohou být doplněny o inline sekačky pásů fólií, zařazeny přímo v potrubí. K velkým systémem pneumatické dopravy, resp. k systémům recyklace plastových materiálů, kde je zvýšený obsah drobných frakcí a prachu Kongskilde dodává efektivní systémy separace prachu.

V rámci dodávek přetlakové dopravy víme dodat kompletní systémy se všemi potřebnými prvky, tj ventilátory, injektory, násypky, rotačními ventily, posuvnými ventily, separátory vzduchu, cyklony, uzavíracími ventily, manuálními a pneumatickými, in-line sekačkami, odbočkami, různými filtračními jednotkami a i. Kongskilde vyrábí a dodává různé druhy potrubí s různými průměry. Ve svých systémech používáme rychlospojky potrubí, které umožňují velmi jednoduchou instalaci prvků a připojení k zařízením, což přináší také výhody v případě potřeby změny vedení potrubí. Nejčastěji je použito galvanizované potrubí OK (OK100, OK160, OK200), patentované Kongskilde a využívající výhody rychlospojek.

Široký sortiment potrubí a příslušenství

Katalog potrubí naleznete ZDE

Katalog obsahuje pouze základní rozměry a základní armatury, pokud jste nenašli potřebný rozměr kontaktujte nás přímo, jsme schopni dodat potrubí různé délky, kolena s různým úhlem, přechody z různých průměrů, manuální a pneumatické klapky pro tyto průměry: 80, 100, 120, 125 , 140, 150, 160, 180, 200, 225, 250, 275, 300, 315, 350, 400, 450, 500, 600, 700, 800.

V případě specifických materiálů je možné provést funkční test vzorku se zařízeními Kongskilde v laboratoři výrobce. Na všechny systémy, které Kongskilde navrhne pomocí sofistikovaného softwaru, poskytuje zároveň záruku funkčnosti a dosahované kapacity. V případě potřeby jsme schopninavrhnout několik variant řešení složitějších systémů tak, aby si zákazník mohl vybrat nejvhodnější alternativu pro jeho výrobu.

V rámci dodávek přetlakových dopravních systémů víme zajistit kompletní dodávku rozvodu materiálu a také sil a potřebných doplňků.

Přetlaková doprava